سبد خرید 0
ورود / عضویت
کد تأیید به شماره شما ارسال می شود
Proceed With WhatsApp
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)

درباره ما

درباره خط سیتی

خط سیتی در سال 1398 به وسیله گرد هم آمدن جمعی از اساتید برجسته و هنرمندان گرانقدر ایران عزیزمان، خوشنویسان جوان و علاقه مندان به هنر خوشنویسی برای امر یادگیری و آموزش هنر خوشنویسی فارسی و خوشنویسی انگلیسی به صورت تخصصی و کاربردی؛ متولد شده است. تیم خط سیتی همواره تلاش کرده است به صورت مستمر، به روز و با بالاترین کیفیت ممکن اقدام به تولید و نشر دوره های آموزشی هنرخوشنویسی خطوط فارسی و انگلیسی در قالب: کتاب، سرمشق های سطح بندی شده، دوره های آنلاین قدرتمند، پکیج های آموزشی تخصصی خوشنویسی، برگزاری وبینار و سمینارهای مفید آموزشی، تولید و ارائه محتوای آموزشی کاربردی، ساخت ویدیو کلیپ، ایجاد نوانویس های جذاب، ایجاد انیمیشن های خطاطی و … گام هایی موثر بردارد. با این همه حال ادعا نمی کنیم که بهترینیم اما خرسندیم و شکرگزار که بهترین ها ما را برگزیده اند.

دفتر مرکزی خط سیتی در شهر کرمان مستقر شده است. خط سیتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز از اتحادیه کسب و کارهای مجازی، مجوز نشر برخط یا نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و مجوز از سازمان فنی حرفه ای برای صدور مدرک خوشنویسی است. در ابتدای تاسیس مجموعه خط سیتی، دوره های آموزشی با کم ترین امکانات (گوشی موبایل معمولی و نگهدارنده موبایل، میکروفن ساده، نور طبیعی و…) تولید و منتشر شد. نکته ای که در ارائه آموزش ها به آن اهمیت ویژه داده می شد؛ آموزش حرفه ای و تخصصی هنر خوشنویسی بود.
امروز با لطف خدا، تلاش تیم خط سیتی، اعتماد مخاطبین عزیز و پس از گذشت کمتر از دو سال از تاسیس خط سیتی خرسندیم که توانسته ایم برای اولین بار در کشور اقدام به تاسیس استودیو اختصاصی و تخصصی برای ارائه و نشر بهترین ویدیوهای آموزشی از نظر کیفیت تکنیکال (فیلم برداری، صدا برداری، تدوین، آپدیت) و کیفیت آموزشی گامی موثر برداریم. تمامی دوره های آموزشی موجود در سایت به مرور آپدیت و دوره های جدید (با کیفیت ممتاز آموزشی و تکنیکال) بارگذاری میشوند. تمامی مخاطبینی که قبلا دوره های خط سیتی را تهیه نموده اند میتوانند به صورت رایگان از آپدیت های جدید بهره ببرند. در انتها با برخی از اعضای تیم خط سیتی آشنا شوید.

با اعضای تیم خط سیتی بیشتر آشنا شوید

خط سیتی تمامی خدمات و دستاوردهای ارزشمند خودش رو مدیون و قدردان اساتید، مشاوران، عزیزان و بزرگانی است که این مجموعه را جهت پیشبرد اهداف والای آموزشی؛ همراهی کرده اند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://khatcity.com/?p=3716