سبد خرید 0
ورود / عضویت
کد تأیید به شماره شما ارسال می شود
Proceed With WhatsApp
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)

ضمانت نامه

ضمانت نامه آموزشی و ضمانت نامه بازگشت وجه چیه؟

کجایی گارانتی!؟!دقیقا کجایی!؟!🤨🤔

متاسفانه شاید واژه ضمانت نامه یا گارانتی برای خیلی از مردم کشور عزیزمان، ایران؛ تلخ، زننده یا شوخی بی مزه ای باشد و هیچ معنایی ارزشمندی نداشته باشد؛ جز: پرداخت هزینه مازاد؛ انتظار عدم ارائه سرویس مناسب؛ عدم ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی و…. آیا گارانتی در همه جای دنیا اینچنین تعبیری دارد؟! واقعا گارانتی فایده ای هم دارد؟!
متاسفانه امروزه همه ی ما خواسته یا ناخواسته؛ به صورت روزانه در بسترفضای مجازی و محیطی؛ در معرض بمب باران سنگین و پیچیده ای از تبلیغات فریبنده و دروغین “محصولات و خدمات آموزشی” متفاوت قرار داریم. تبلیغاتی وسوسه برانگیز؛ بعضاً با تیترهایی گمراه کننده و چند پهلو! بعضی از این تبلیغات با روش شستشوی مغزی باعث میشوند که مخاطب انتخابی نادرست و هیجانی انجام دهد و بعد از انجام مراحل خرید با دریافت خدمات یا محصولات نامتناسب؛ ناقص؛ بی کیفیت و دور از ذهن روبرو شود.
از نتایج اینگونه انتخاب های نادرست آسیب زدن و جریحه دار کردن روحیات شخص، هدر رفتن انگیزه؛ انرژی؛ هزینه؛ زمان و…. میتوان نام برد. نهایتاً این عوامل باعث بی اعتـــمادی و کم اعتــمادی مردم به دوره های آموزشی آنلاین و محصولات غیرحضوری شده است.
از این رو تیم خط سیتی به منظور حفظ حقوق مادی و معنوی مخاطبـــین، شفاف سازی قدرت و کیـــفیت آموزشی دوره ها و همچنین اعتماد سازی همه جانبه؛ برای تمامی محصولات آموزشی خود دو نوع ضمانت نامه معتبر را ارائه میدهد.

ضمانت نامه آموزشی (3+1)

(بله!درست خواندید! برگشت هزینه خرید + 3 برابر هزینه ی پرداختی)😲
در صورتی که یک یا چند دوره آموزشی را از سایت خط سیتی تهیه نموده اید و طبق برنامه ای که تیم پشتیبانی خط سیتی در اختیار شما قرار میدهد؛ شما مو به مو موارد رو انجام دادین ولی دوره برای شـما ناکارامد بود و رضایت شما از دوره ی آموزشی را کسب نکرد، خط سیتی متعهد میشود که وجه پرداختی شما بابت دوره به علاوه سه برابر مبلغ را به شما برگشت دهد.
تیم خط سیتی اطمینان کـامل دارد هر شخص میتواند با اتکا به پشــتکار خود، اجـــرای مو به مو و گام به گام مــطالب ارائه شده در دوره های آموزشی و نهایتا ثابت قدم بودن در انجام تمرین های کافی؛ مهــارت خوشـنویسی را به صورت تخصصی فراگرفته و به صورت کاملا کاربردی در زندگی روزمره به کار گیرد. جالب است نتیجه نظر سنجی گروه تحقیق و توسعه ســایت خط سـیتی طی چند سال فـعالیت خود در رابطـه با اثربخـشی دوره های آموزشـی، که از چند هزار هنرآموز خوشنویسی جمع آوری شده است را بشنوید:

بیش از 99 درصد از مخاطبین خط سیتی بعد از گذراندن دوره های آموزشــــی طبق برنامه، با توجه به نتایج فوق‌العاده‌ ای که کسب کرده اند رضایت کامـــل و صد درصـدی داشتـــه اند. تقریبا همه ی آنها بعد از دیدن موفقیــت خود در امر خوشنویسی شگـــفت زده شدن! نتیجه بدست آمده گویا این مطلب است که هنرآموزان طی چند ماه بعد از فراگیری دوره در صـورت تمایل توانسته اند ده ها برابر وجه پرداختی را به صورت مستقــیم و غیر مستقـیم به دست آورند و هیچگاه به فکر بازگشت وجه+3برابر نیز نیفتاده اند!
 تیم خط سیتی خدا را هزاران مرتبه شاکر است که تا این لحظه هنوز هیچ یک از هنر آموزان غیرحضوری که دوره های آموزشی را تهیه و استفاده نموده اند، درخواستی مبنی بر استفاده از گارانتی(3+1) را ثبت نکرده اند. خدای نکرده و تحت هیچ شرایطی این صحبت به این معنا نیست که تیم خط سیتی بر تعهد و گارانتی محصولات خود پایبند نیست. بدین لحاظ میتوان گفت: این بازخورد برگ زرینی است بر تاکید قدرت آموزشی و کارامدی دوره های خوشنویسی تیم خط سیتی و از طرفی این ضمانت نامه مصداق بارز جامع و کابردی بودن پکیج های آموزشی خط سیتی اشاره دارد.

ضمانت نامه بازگشت 100 درصد وجه پرداختی

این ضمانت نامه خدمتی ارزشمند دیگر از “وبسایت خط سیتی” است که برای شما همراهان گرامی تدارک دیده ایم تا شما عزیزان با رضایت کامل و خیالی آسـوده و دور از هرگونه نگرانی و ریسک اقدام به تهیه محـصولات آموزش خوشنویسی نمایید و در صورت عدم رضایت از دوره با در میان گذاشتن علت و مشکل با کارشنــــاسان ما، با کمال میل 100 درصد مبلغ پرداختی را طی کمتر از 2 روز کاری به حساب شما بازگشت خواهیم داد.

شاید برایتان سوال باشد چرا ضمانت نامه برگشت 100 درصد وجه داریم؟!؟

همه ما میدانیم خرید محصول آموزشی به دلیل مشخص نبودن محتوای آن؛ برای مخاطب دارای ریسک است. تیم خط سیتی به صورت تمام و کمال به جامع و کابردی بودن دوره های ارائه شده اطمینان دارد و این ریسک را میپذیرد. ما در خط سیتی باور داریم محصولات آموزشی ما به قدری کامل و ارزشمند هستند که در صورت اسـتفاده گام به گام، صحیح و کامل از دوره های آموزشی میتوانید به مهارت خوشنویسی تسلط پیدا کنید.

هدیه تلاش و پشتکار

خدا را هزاران مرتبه شاکریم که میتوانیم شما هنرآموز عزیز را در مرحلهء تلاش صحیح ، پشـتکار و دستـیابی به خطی زیبا ببینیم!! تیم خط سیتی به منظور انگیزه دادن به مخاطب و همراهی کردن مخاطب تا رسیدن به تسلط در تحریر دستـخط های انتخابی؛ در نظر دارد هدیه آموزشی معادل 35 درصـد مبلغ پرداختی برای دوره های آموزشـی تهیه شده را به عزیزانی هدیه دهد که در کمتر از 60 روز در آزمون نهـایی شـرکت کرده و نمره قبولی دریافت کنند. این اعتبار میتـواند برای استفاده از تمامی خدمات خط سیتی؛ توسط هنرآموز مورد استفاده قرار گیرد.

چگونه درخواست خدمات گارنتی ثبت کنیم؟

هنرآموزان عزیز برای استفاده از خدمات گارانتی و همچنین درخواست “هدیه تلاش و پشتکار” میتواننـد از پنل کاربری خود، قسمت ضمانت نامه اقدام کنند. هم چنین کمک بزرگی به تیم خط سیتی خواهد بود اگر دلیل درخواست استـفاده از ضمانت های خط سیتی را برای ما بنویسید. البتــه این کار الزامی نیست ولی ما بازخوردهای شما را جدی می گیـریم و نظر شما به ما کمـک می کند محصولات و روند خدمات رسانی خود را بهبود بخشیم. ما به دنبال جلب رضایت تمامی هنرآموزان عزیزمان هستیم.

اگه در مورد ضمانت نامه های ارائه شده در خط سیتی سؤالی ذهنت رو درگیر کرده؛ از ما بپرسید

اگه در مورد ضمانت نامه های ارائه شده در خط سیتی سؤالی ذهنت رو درگیر کرده؛ از ما بپرسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://khatcity.com/?p=3986