سبد خرید 0
ورود / عضویت
کد تأیید به شماره شما ارسال می شود
Proceed With WhatsApp
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)
mohsen

محسن اسماعیلی مود

مدرس شکسته نستعلیق ، مشاور و برنامه ریز آموزشی خط سیتی

آدرس پستی :

خراسان جنوبی ، بیرجند

شماره تماس : 09367247002

درباره من

محسن اسماعیلی مود متولد ۱۳۵۸ در استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند. از دوران کودکی بخاطر اینکه برادر و استاد عزیزم در زمینه هنری و خوشنویسی فعالیت داشتند به هنر خوشنویسی علاقمند شدم و از برادرم، استاد مهدی اسماعیلی مود به عنوان اولین استاد بهره ها بردم و بعدها از محضر اساتید گرانقدر دیگری چون استاد حیدری و استاد کابلی خوانساری بهره مند شدم. بالاخره در سال نود و یک موفق به اخذ مدرک فوق ممتاز شکسته نستعلیق و در سال ۱۴۰۰ با یاری خدا و تلاش‌ها و پشتکار خودم و زحمات اساتید گرانقدرم موفق به اخذ مدرک و گواهینامه ی استادی از انجمن خوشنویسان شدم .
رفته رفته فعالیت و تمرین ها رو زیاد کردم و در این راستا موفق شدم در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی متعددی شرکت داشته باشم و با شرکت در جشنواره های مختلف کشوری موفق به اخذ مقام های متفاوت کشوری و دریافت لوح های تقدیر فراوان شدم که بخشی از افتخاراتم به این شرح میباشد :
۱.مقام اول خط شکسته در مدارس راهنمایی کشور
۲. جشنواره طریق جاوید
۳. جشنواره خوشنویسی قرآن و عترت استان خراسان جنوبی
۴. حضور در چندین جشنواره ی ملی
و ….
ضمنا آثار بنده در کتاب جشنواره ملی جوانان چاپ شده است .لازم به ذکر است با اینکه موفق شدم آخرین مرحله و آخرین مدرک خوشنویسی را دریافت کنم ولی با اینحال جزو فعال‌ترین خوشنویس های کشور در زمینه ی تمرین و ممارست در خوشنویسی هستم بطوریکه متوسط هر روز تقریبا پانزده ساعت تمرین مشق دارم .

مهارت ها

خوشنویسی شکسته نستعلیق

100%

خوشنویسی نستعلیق

99%

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دوره های آموزشی من

در حال حاظر دوره آموزشی در خط سیتی ندارم
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://khatcity.com/?p=5187