ثبت سفارش متن درخواستی

فرم زیر امکانی است که خط سیتی علی رغم میل باطنی و فقط به دلیل درخواست مکرر و برحسب نیاز دوستان عزیزتر از جان، برای شما همراهان تدارک دیده است که بتوانید درخواست نوشتن متن مربوط به مناسبت خاصی که مد نظر شماست و با شرایط اختصاصی که شما تعیین میکنید را ثبت و در اسرع وقت به شما تحویل دهد. البته و حقیقتا آرزوی قلبی ما این است که شما از این خدمت ما (ثبت متن درخواستی) بی نیاز باشید! (رسالت و دغدغه تیم خط سیتی آموزش کارامد دست خط زیبای فارسی، لاتین و یا دست خط هنری بوده است. هدف این بوده که شما بتوانید با دوره های آموزشی (https://khatcity.com/courses) خط سیتی و حمایت های تیم قدرتمند پشتیبانی خط سیتی به مهارت و تسلط کامل در امر زیبا نویسی دست یابید.)
لازم به ذکر است نوشتن متون درخواستی شما در بهترین و ایده ال ترین حالت حداقل 2 روز زمان نیاز دارد و با دریافت هزینه انجام میشود. (دوستان عزیز هزینه دریافتی از شما بزرگواران به معنای دریافت قیمت اثرایجاد شده نیست و نخواهد بود و فقط مبلغی ناچیز و جزئی است که بابت قدردانی از استاد و هنرمندی که زمان ارزشمند خود را برای ایجاد اثر میگذارد به ایشان تقدیم میگردد)
همراه گرامی ، برای ثبت متن درخواستی خود فرم زیر را به دقت و با توضیحات کامل تکمیل کنید. بعد از بررسی درخواست شما به صورت تلفنی با شما ارتباط گرفته میشود و توضیحات تکمیلی دریافت میشود. این امر برای این است که هنرمند ما بتواند در حد امکان دست نوشته ای زیبا، درخور، شایسته و در حد انتظار شما بیافریند