درخواست چاپ و نشر کتاب

این بخش برای همراهی با هنرمندانی تدارک دیده شده است که مطالب مفید، به روز و قابل ارائه در حیطه هنر خوشنویسی؛ تالیف، گردآوری و یا ترجمه کرده اند و قصد منتشر نمودن آن را در قالب کتاب (هاردبوک ، ایبوک)، لوح فشرده آموزشی، مقاله علمی بین المللی و… دارند.

چرا ثبت درخواست نشر کتاب در خط سیتی ؟

تیم خط سیتی با در اختیار داشتن هیئت علمی قدرتمند از گذشته ای دور تا به امروز به صورت مستمر و به روز در حال ارتقا بارعلمی در زمینه هنر خوشنویسی است و از این رو میتوانید روی کمک ما حساب ویژه ای باز کنید. همکاری خط سیتی در تمامی مراحل نشر و پخش (گردآوری و آماده سازی مطالب، طراحی جلد، صفحه آرایی، ویراستاری مطالب از نظر محتوا و نگارشی، دریافت شابک، دریافت فیپا، دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد، چاپ، پخش و …) به صورت تخصصی و با تکیه بر توان علمی و عملی گروه خط سیتی و مشاوره گرفتن از بزرگان و پیشکسوتان این امور با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

قبل از پر کردن فرم لطفا به موارد زیر دقت کنید:

کتاب پیشنهادی شما باید در حوزه‌ی کاری سایت خط سیتی باشد (هنر خوشنویسی و رشته های مربوطه) و ترجیحا قبلا توسط نشر دیگری منتشر نشده باشد یا در دست چاپ نباشد. برای بررسی این موضوع میتوانید به سایت کتابخانه ملی (www.nlai.ir)  مراجعه نمایید. در نظر داشته باشید خط سیتی ناشر نیست! و هدف از این همکاری ترویج این هنر در ایران عزیز است و فقط میتواند با توجه به تجربه های تخصصی در این حوزه ؛ مشاور و هموار کننده راه شما همراهان عزیز باشد. نظر لطف و محبت شما دوستان عزیز است که خط سیتی را امین و شایسته مشاوره؛ در امور نشر خود میدانید. از این رو به دلیل استقبال شما همراهان هنر دوست و حجم بالای درخواست‌ها، بررسی اثر پیشنهادی شما ممکن است حدودا دو هفته زمان نیاز داشته باشد.

سایت خط سیتی ​برای ارائه خدمات با کیفیتی برتر به شما همراهان گرامی،لازم است برخی اطلاعات و ریز جزئیاتی در رابطه با کتاب در دست انتشار، زندگی هنری و بخشی از اطلاعات شخصی شما مانند: نام و نام خانوادگی، اطلاعات تحصیلی، نشانی، شماره تلفن، آدرس ایمیل، علایق و رشته های هنری و… بداند. واضح است بدون در اختیار داشتن این اطلاعات ارائه خدماتی کارامد میسر نخواهد بود. با این وجود، شما مجبور به ارائه اطلاعات شخصی خود نمی باشید و ارائه ی این اطلاعات تنها به خواست و اراده شخص شما تحقق می یابد.​ درهرحال، خط سیتی همواره بر آن است تا به اعتماد شماعزیزان ارج نهاده و در حد توان و امکان خود برای محافظت از اطلاعات شخصی دریافت شده، بطور معقول و متعارف تلاش نماید. خط سیتی نهایت تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات و داده های شخصی شما به کار می گیرد تا از هرگونه فقدان، انتقال داده ها به اشخاص ثالث، دستبرد اطلاعاتی، سوءاستفاده و یا دسترسی غیر مجاز به این اطلاعات و داده ها جلوگیری نماید.
برای نشر ترجمه کتاب باید حتما متن اصلی و متن ترجمه شده را در دست داشته باشید. پیشنهادهایی که فاقد متن اصلی یا ترجمه باشند متاسفانه بررسی نشده و پاسخی به آن‌ها داده نخواهد شد .(اگر مترجم باتجربه‌ای هستید پیشنهاد می‌کنیم به تیم مترجمان خط سیتی بپیوندید)
بزرگواران! همراهان عزیز ،  بعد از بررسی های انجام شده بر روی درخواست ها نتایج بررسی را به صورت مکتوب خدمت با سعادتان ارسال خواهیم کرد. در صورتی که کتاب پیشنهادی شما برای مراحل نشر از طرف سایت خط سیتی پذیرش نشد لازم است بدانید  هرگز به این معنا نیست که کیفیت اثر پایین است. لازم به ذکر است  تمامی پیشنهادات مربوط به ترجمه/تالیف کتاب فقط از طریق این فرم آنلاین (نه تلفنی، نه حضوری،نه پیام به ایمیل و بگاه و…) بررسی خواهد شد. خط سیتی ازآثار نوقلمان نیز حمایت می‌کند و اثر آن‌ها را برای بررسی با جان و دل می‌پذیرد. لطفاً در ارسال نمونه دقت شود که فایل با فرمت PDF ارسال شود و کامل باشد(مقدمه، فهرست،متن،منابع و…). درخواست های ناقص در اولویت برای بررسی قرار نخواهند گرفت. عزیزان همراه! متذکر میشویم كامل كردن فرم و ارسال اثر فقط براي بررسي است و هيچ گونه تعهدي براي سایت خط سیتی ايجاد نمي‌كند.

برای دریافت مشاوره و نشر کتاب فرم زیر را تکمیل کنید: